Söögitoa mööbel

värviline söök söögitoal

Söögitoa komplekti valimine

Kuidas valida õige suurusega söögilauda?

Mõõtke kaugusi ruumis. Võimaldage külalistel istumiseks ja püsti tõusmiseks piisavalt ruumi. Proovige jätta 106cm -120cm ruumi söögilaua ja seina vahele. Mõõtke laua ja mööbli vahemaid. Kui teil on söögitoas mööblit, siis alustage oma 106cm - 120cm mõõtmist mööbli servast, mitte seinast. Kui laual on pikendused, arvestage ka nendega. Kasutage raamatuid ja muid esemeid, et kujutada, kus laud söögitoas olema hakkab ning seejärel mõõtke.


Kuidas valida õige kujuga söögilauda?

Ümmargused lauad on sobivad väiksemasse ruumi. Nad mahuvad kitsamale alale ja neil pole teravaid nurki, kuhu end ära lüüa. Üldiselt mahutavad nad rohkem külalisi, sest neil pole nurki. Ühe kindla tugijalaga lauad on veelgi paremad, kuna pakuvad rohkem jalaruumi. Tõstmaks esile oma ilusat lauda ja muutmaks ruumi avatumaks, lisage läbipaistvad akrüülist toolid. Ruudukujuline laud jäljenda suurepärase ruumi kuju. Nagu ka ümmarguste laudade puhul, on laua keskelt asjade võtmine raskendatud, kui suurus kasvab. Nelinurkne laud sobib hästi, kui teil on pikk ja kitsas tuba. Kui teil on mure ruumi laiusega, kaaluge pingi kasutamist ühel või mõlemal pool lauda. Kui palju inimesi mahub laua taha? Vaadake meie istumissuuruse lehte!

Kuidas valida söögitoole:

Sisustusmööbel annab teile 3 soovitust, kuidas valida söögitoole.

1. Mugavus numbrites

  • Käetugedeta tool pakub optimaalset mugavust, kui on 56 cm lai ja 60 cm sügav.
  • Vältige toole, mis on väiksemad kui 43cm x 50,8 cm
  • Käetugedega söögitoolid nõuavad 15cm rohkem ruumi, seega pole need sobilikud väiksemasse ruumi.

2. Elustiil ja stiil

Kõrge seljatoega toolid on sobilikumad ametlikele kogunemistele, samas madala seljatoega toolid pakuvad rohkem vabamat õhkkonda. Samuti pakuvad peened ja avatud seljatoed rohkem nähtavust, mis muudavad väiksema ruumi avatuvamaks. Niisamuti, kindla raamiga ja massiivsed toolid sobivad hästi suuremasse ruumi. See kehtib kõikidele stiilidele, olgu see siis traditsiooniline, kaasaegne, minimalistlik või midagi muud. Pane tähele, et võite paigutada käetugedega toolid ristkülikukujulise laua mõlemasse otsa ja tavalised toolid külgedele, sest nii on tavaks.

3. Lihtne hooldamine

Kui teil on koduloomad või lapsed, siis on mitte polsterdatud või vähese kangaga toolid ideaalsed, sest neid on lihtne puhastada. Pidades silmas mugavust, stiili ja hooldamist, on plastikust istumisosad parim lahendus. Pane tähele, et ka kunstnahka on kerge hooldada ja samas näeb ta hea välja.

Puidust söögitoole on samuti kerge hooldada, kuigi plekid tuleks eemaldada koheselt vältimaks nende jäävat püsimist. Aja jooksul võib puidu värv muutuda. Klaas ja läikivad pinnad vajavad tähelepanu, kuna sõrmejäljed võivad peagi nende peal koledad välja näha. Kui teie valikuks on metallist söögitoolid, siis veenduge, et need oleks rooste kindlad ja niiske lapiga kergest puhastatavad.