Privaatsuspoliitika

sisustusmoobel.ee isiklike andmete kasutamine ja töötlemine.

Kes me oleme

Sisustusmoobel.ee on e-kaubanduse ettevõte, mille omanik ja operaator on Sisustusmööbel OÜ, aadressiga R. Tobiase 2 Tallinn 10147
Milliseid andmeid me kogume ja miks me seda teeme
Me säilitame informatsiooni, mis on meile laekunud läbi kontaktivormi ja teeme seda klienditeeninduse eesmärgil.

Küpsised
vajalikud küpsised:

visit: küpsis mis kontrollib, kas olete meie lehte varem külastanud ja peab meeles teie eelistused.

law: küpsis, mis salvestab teie privaatsussätete eelistused.

vmapply: küpsis, mis on vajalik online poe toimimiseks.

Tegevuse jälgimise küpsised:
_ga
_gat_gtag_UA_102953236_1
_gidneid küpsiseid kasutab Google Analyticsi jälgimise süsteem.

_pk_id.5.809b
_pk_ref.5.809b
_pk_ses.5.809b
neid küpsiseid kasutab meie kasutamisharjumuste jälgimise süsteem.

Reklaami küpsised:
_fbp on küpsis mida kasutab Facebook Pixel. Vaata lähemalt Facebooki privaatsuspoliitikat.

Analüütika
Me kasutame Google Analytics ja Matomo tarkvara, et jälgida oma kodulehe kasutamisinfot.
Matomo töötab meie oma serveris ja me ei jaga kasutamisinformatsiooni kolmandate osapooltega.
Google Analytics on Google poolt pakutav tööriist, mis analüüsib netilehtede kasutamisandmeid. Google privaatsuspoliitika, leiad siit.

Kellega me teie informatsiooni jagame
Sinu kontaktinformatsiooni jagame me kullerfirmaga, selleks et kaup jõuaks soovitud kohta. See informatsioon sisaldab teie nime, aadressi, telefoninumbrit ja muud lisainformatsiooni, mis te meile tellitud kauba korrektseks kohaletoimetamiseks edastate.
Jagame informatsiooni ka Google Analyticsiga. See tööriist salvestab milliseid meie saidi lehti te külastate ja mis ajal seda tehakse. teie IP aadressi kasutatakse, et määrata kindlaks teie asukoht ja aidata meil mõista, millises regioonis klient asub. Platvorm määrab igale külastajale isikliku tunnuse, et me teaks, kas olete meie lehte varem külastanud. Kui te teete tellimuse, siis tellimuse number salvestub samuti Google analüütilisse informatsiooni.
Kasutame ka Facebooki jagamise pluginat (pistikprogrammi), mis saadab plugina kasutusinformatsiooni Facebookile. Plugin töötab meie serveris, selleks et ükski kolmas osapool ei omaks teie infole juurdepääsu.

Kui olete lubanud plugina kasutuse, saadetakse informatsioon lehe kasutamise kohta Facebookile.
Kui teil on Facebooki konto, võib Facebook meie lehelt kogutud informatsiooni lisada nende enda poolt kogutud andmetele. Vaata täpsemalt Facebooki privaatsuspoliitikast.

Kui kaua me teie informatsiooni säilitame
Kui te registreerute meie netilehe kasutajaks, siis salvestame me teie isikliku informatsiooni teie kasutaja alla. Kõik kasutajad näevad enda poolt jagatud informatsiooni ja saavad igal ajal seda muuta või kustutada (välja arvatud kasutajanime muutmine). Seda informatsiooni näevad ja saavad muuta ka netilehe administraatorid.
Kui tellite meilt kaupa, aga ei ole kasutajaks registreerunud, säilitame me kohaletoimetamise ja arve informatsiooni, mida olete meiega tellimuse vormistamisel jaganud.

Millised on teie õigused, seoses teie isikliku informatsiooniga
Kui te olete loonud meie netilehe kasutajakonto, või olete meie lehel kommenteerinud, on teil võimalus nõuda faili, milles on kõik teie privaatne informatsioon, mida me teie kohta säilitanud oleme. Sealhulgas ka kogu informatsioon, mida te ise olete jaganud. Samuti on teil võimalus nõuda, et kustutaksime kogu teie kohta kogutud informatsiooni, välja arvatud info, mida oleme sunnitud säilitama administratiivsetel, legaalsetel, või turvakaalutlustel.

Kuhu me teie informatsiooni saadame
Külastajate kommentaare võib kontrollida automaatne rämpsinformatsiooni tuvastamise teenus.
Netilehe kasutamise infot saadetakse Facebooki reklaamiplatformile, juhul kui olete seda lubanud. See aitab meil leida kliente, kes sarnaselt teiega on meie toodetest huvitatud.
Samuti saadetakse netilehe kasutamise informatsiooni Facebooki platformiga, tänu meie Facobookis jagamise funktsioonile. Peale IP aadressi ei jagata mingit isiklikku infot, välja arvatud juhul, kui kasutate ühenduse loomiseks puginaid.
Kasutaja informatsiooni jagatakse ka meie enda analüütika tööriistaga.
Kasutaja informatsiooni jagatakse Google Analyticsiga

Lisainformatsioon
Kuidas me sinu informatsiooni kaitseme
Kasutame https protokolli, mis krüpteerib suhtluse teie brauseri ja meie netilehe vahel ja kaitseb sedasi teie informatsiooni.
Kasutame ka tulemüüri tarkvara, et välistada pahatahtlikke tegevusi meie kodulehel.

Hoiame ennast kursis uute arengutega andmeturbe valdkonnas.

Millised on meie meetmed informatsiooni puutumatuse tagamiseks.
Me uuendame oma süsteemi pidevalt ja tegeleme pideva monitooringuga, et avastada rikkumisi, või kahjulikke tegevusi. Kui on toimunud mõne meie kasutaja informatsiooni leke, teatame me sellest koheselt ja sulgeme kahjustatud teenuse koheselt, kuni asjaolud on selgunud ja viga likvideeritud.

Milliseid automaatseid otsuseid ja/või profileerimisotsuseid me kasutajainfoga teeme.

Me kogume ja analüüsime informatsiooni enda netilehe kasutamise kohta, selleks et tuua teile soovitusi, vastavalt teie enda ja teiste kasutajate eelnevale kogemusele meie netilehel.

Online poe funktsionaalsus
Me kogume informatsiooni, kui vormistate meie poes tellimuse.

Mida me kogume ja säilitame

Kui külastate meie poodi, jälgime me:
• Milliseid tooteid te vaatate: seda informatsiooni kasutame näiteks, et kuvada kasutajale tooteid, mida nad on hiljuti vaadanud.
• Kohaletoimetamise aadress: seda on tarvis, et saaksime kauba õigesse kohta kohale toimetada ja arvutada, millal kaup teieni jõuab.

Me kasutame ka küpsiseid, et jälgida teie ostukorvi sisu meie netilehe külastuse ajal.

Märkus: võibolla soovite täpsustada enda küpsiste poliitikat ja lisada selle juurde otselingi siit.

Kui te sooritate meie juures ostu, küsime me teie käest nime, arve esitamise aadressi, kauba kohaletoimetamise aadressi, emaili aadressi, telefoninumbrit ja omal soovil ka kasutajanime ja salasõna. Seda informatsiooni kasutame me järgmisteks toiminguteks:
• Teie konto ja tellimuse kohta informatsiooni saatmiseks teile endale
• Teie pöördumistele reageerimiseks, kaasa arvatud kaebused ja hüvitamised
• Maksete töötlemiseks ja pettuste ärahoidmiseks
• Teile poe kasutajakonto loomiseks
• Enda seaduslike kohustuste täitmiseks - näiteks vajalike maksude välja arvutamine
• Poe pakkumiste parandamiseks

Kui te loote kasutajakonto, säilitame me teie nime, aadressi, emaili ja telefoninumbri, mida kasutatakse tulevikus tellimust vormistades automaatselt.
Teie informatsiooni säilitame me seni, kuni seda on võimalik vastavalt otstarbele kasutada, või kuni seadus määrab. Näiteks säilitame me informatsiooni teie tellimuse kohta 10 aastat, maksu ja raamatupidamislikel eesmärkidel. See info sisaldab teie nime, emaili ja arve- ning kohaletoimetamise aadressi.
Me säilitame ka kommentaare, või arvustusi, juhul kui te olete otsustanud neid meie lehel luua.

Kes meie meeskonnas oma juurdepääsu:
Meie meeskonna liikmetel on juurdepääs infole, mida olete otsustanud meiega jagada. Näiteks saavad nii lehe administraatorid, kui poe töötajad vaadata järgmist informatsiooni:
• Tellimuse infot, nagu näiteks - mis tooteid telliti, millal telliti ja kuhu kaup saata
• Kliendi info, nimi, emaili aadress ja arve- ning kohaletoimetamise aadressi.
See info on meie töötajatele kättesaadav selleks, et suudaksime teie tellimusi kohale toimetada, tegeleda vajaduse korral hüvitistega ja pakkuda teile igakülgset tuge ja teenindust.

Maksed

Aktsepteerime makseid läbi PayPal keskkonna. Maksete töötlemisel edastatakse osa teie informatsioonist PayPalile. Seda on vaja makse õnnestumiseks ja see sisaldab näiteks ostusumma suurust ja ostuarve aadressi.
Loe täpsemalt PayPali privaatsuspoliitikat.

Tasuda on võimalik ka Swedbanki, Luminori, SEB, Liisi ja COOP panga linkidega. Maksete töötlemisel saadetakse makse teostamiseks vajaminev informatsioon teie poolt valitud pangale.
Loe täpsemalt Swedbanki privaatsuspoliitikat.
Loe täpsemalt Luminori privaatsuspoliitikat.
Loe täpsemalt SEB privaatsuspoliitikat.
Loe täpsemalt COOP privaatsuspoliitikat.
Loe täpsemalt Liisi privaatsuspoliitikat.
Loe täpsemalt LHV privaatsuspoliitikat.

Privaatsussätete muutmine