Kauba transport ja üleandmine

Peale ettemaksuarve tasumist saadetakse Teile e-postiga arve, millega kinnitatakse tellimus ja antakse teada tellimuse kohaletoimetamise ajavahemik. Kui Teie tellimus sisaldab erineva tarneajaga tooteid, siis arvestatakse Teie tellimuse kättetoimetamise aeg kõige pikema tarneajaga toote järgi.

Võite valida järgnevate transpordivõimaluste vahel:

Kulleritellimus DPD-ga otse koju

Kui olete tellimuse eest tasunud ja kaup on transpordiks valmis, võtab kuller teiega ühendust, et kokku leppida kaupade üleandmise aeg. Eritellimuste puhul on toote saabumise ligikaudne tähtaeg märgitud arvel.

Sisustusmööbel toob ostetud kauba tasuta koju kätte, kui ostusumma on rohkem kui 100 €. Tasuta transport ei kehti suuremahulistele toodetele (madratsid, diivanid, tugitoolid ja sektsioonid) ja väljaspool Eestit.

 

Tellimus tuuakse maja ette

Raskemad ja suuremahulised tooted toimetatakse kliendi maja ette. Toome toote kliendi poolt soovitud asukohta, kuhu on võimaldatud ligipääs kaubaautole. Raske toode võib jõuda kliendini ülejäänud tellimusest erineval ajal. Kliendi soovi korral võimaldame lisatasu eest toote transportimist siseruumidesse.

Tarne maksumus Harjumaa piires: 20 €. Transport mujale Eesti piires kokkuleppehinnaga.

Tulete lattu ise järele

Tellitud kaubad saate kätte kokkulepitud kohas 1-4 nädalat peale tellimuse eest tasumist. Eritellimuste puhul on toote saabumise ligikaudne tähtaeg märgitud arvel.

Tellimusele saate järele tulla aadressile R.Tobiase 2, 10147 Tallinn.

Tarne maksumus: 0€